Divizia CADETI FEMININ CAMPIONATUL 2018 / 2019
 
CLASAMENT FINAL
1   CSS Lugoj
2   CS Dinamo București
3   CSM București
4   CTF Mihai I București
5   CS Dacia Mioveni 2012
6   ACS Juvenil N.T. Brașov
     
Faza a III-a - FAZA FINALA (08 - 12.05.2019)
Organiztor ACS Juvenil N.T. Brașov
Clasament
ACS Juvenil N.T. Brașov
CTF Mihai I București
CSM București
CSS Lugoj
CS Dacia Mioveni 2012
CS Dinamo București
 
   
CSM București   CTF Mihai I București   ACS Juvenil N.T. Brașov
   
CSS Lugoj   CS Dinamo București   CS Dacia Mioveni 2012
Joc Data TURNEU FINAL Seturi 1 2 3 4 5
     
1647 08.05.19 CSS Lugoj CS Dinamo București 3 : 0 25:22 25:22 25:23 -:- -:-
       
1648 08.05.19 CSM București CTF Mihai I București 3 : 0 25:7 25:20 25:22 -:- -:-
       
1649 08.05.19 ACS Juvenil N.T. Brașov CS Dacia Mioveni 2012 0 : 3 11:25 7:25 21:25 -:- -:-
       
     
1650 09.05.19 CS Dinamo București CS Dacia Mioveni 2012 3 : 1 19:25 25:21 26:24 25:14 -:-
       
1651 09.05.19 CTF Mihai I București ACS Juvenil N.T. Brașov 3 : 2 25:20 21:25 24:26 25:16 15:8
       
1652 09.05.19 CSS Lugoj CSM București 2 : 3 17:25 23:25 25:14 25:16 9:15
       
     
1653 10.05.19 CSM București CS Dinamo București 0 : 3 15:25 17:25 23:25 -:- -:-
       
1654 10.05.19 ACS Juvenil N.T. Brașov CSS Lugoj 0 : 3 16:25 16:25 14:25 -:- -:-
       
1655 10.05.19 CS Dacia Mioveni 2012 CTF Mihai I București 0 : 3 26:28 14:25 15:25 -:- -:-
       
     
1656 11.05.19 CS Dinamo București CTF Mihai I București 3 : 1 25:21 22:25 25:17 25:22 -:-
       
1657 11.05.19 CSS Lugoj CS Dacia Mioveni 2012 3 : 1 25:16 25:27 25:11 25:20 -:-
       
1658 11.05.19 CSM București ACS Juvenil N.T. Brașov 3 : 0 25:20 25:15 25:10 -:- -:-
       
     
1659 12.05.19 ACS Juvenil N.T. Brașov CS Dinamo București 0 : 3 13:25 18:25 16:25 -:- -:-
       
1660 12.05.19 CS Dacia Mioveni 2012 CSM București 1 : 3 25:23 24:26 19:25 17:25 -:-
       
1661 12.05.19 CTF Mihai I București CSS Lugoj 0 : 3 15:25 14:25 22:25 -:- -:-
       
     

FAZA a II-a - SEMIFINALA (29 - 31.03.2019)

PRIMA ECHIPA ORGANIZEAZA TURNEUL  
Seria I-a (1611-1616) Seria II-a (1617-1622) Seria a III-a (1623-1628)
Clasament
Rezultate
Clasament
Rezultate
Clasament
Rezultate
CSS Botoșani CSS Târgoviște ACS Juvenil N.T. Brașov
CSM București CS Dinamo București CSS Bacău
ACS Bravol Brașov ACS Top Volei 05 Constanța CSS 1 Momentos Constanța
CSM Râmnicu Sărat LPS Viitorul Pitești CSS 5 București
     
     
     
Seria IV-a (1629-1934) Seria a V-a (1635-1640) Seria a VI-a (1641-1646)
Clasament
Rezultate
Clasament
Rezultate
Clasament
Rezultate
CSS Sibiu CS Victoria Nădlac CSM Power Volei Baia Mare
CTF Mihai I București CS Dacia Mioveni CSS Lugoj
CNNT Craiova CSS Blaj ACS Penicilina Iași
CSV Craiova CSS Caransebeș LPS Piatra Neamț
     
Se califică pentru faza finală, echipele clasate pe primul loc din fiecare serie semifinala.
Faza I  
Seria A Clasament Seria A
Seria B Clasament Seria B
Seria C Clasament Seria C
Seria D Clasament Seria D
Seria E Clasament Seria E
Seria F Clasament Seria F
Seria G Clasament Seria G