benner    
     
 
 
   Divizia MINIVOLEI MASCULIN
 
Faza a III-a - FAZA FINALA (05 - 09.04.2017)
Organizator - CSS Blaj
Seria I-a (6193-6198)   Seria a II-a (6199-6204)
Rezultate
Clasament
  Rezultate
Clasament
CSS Buzau   CSS Nicu Gane Falticeni
CTF Mihai I Bucuresti   ACS Academia de Volei Titanii Sc.39
CSS LAPI Dej   CSS Blaj
CS Ocna Mures   CSS Dinicu Golescu Cpl. Muscel
 
     
Joc Data TURNEU FINAL Seturi 1 2 3 4 5
     
6205 08.04.17 - - 0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
       
6206 08.04.17 - - 0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
       
6207 08.04.17 - - 0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
       
6208 08.04.17 - - 0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
       
     
6209 09.04.17 - - 0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
       
6210 09.04.17 - - 0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
       
6211 09.04.17 - - 0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
       
6212 09.04.17 - - 0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
       
     
     
CSS Buzau   CTF Mihai I Bucuresti   CSS LAPI Dej   CS Ocna Mures
     
CSS Nicu Gane Falticeni   ACS Academia de Volei Titanii Sc.39   CSS Blaj   CSS Dinicu Golescu Campulung Muscel

FAZA a II-a - SEMIFINALA (11 - 12.03.2017)

PRIMA ECHIPA ORGANIZEAZA TURNEUL
   
Seria I-a (6169-6175) Seria a II-a (6176-6180)
Clasament
Rezultate
Clasament
Rezultate
CSS Buzau CTF Mihai I Bucuresti
CSS Nicu Gane Falticeni CS Academia de Volei Titanii Sc.39 Bucuresti
CSS Botosani CSS Tulcea
CS Arcada Galati CSM Bucuresti
   
Seria a III-a (6181-6186) Seria a IV-a (6187-6192)
Clasament
Rezultate
Clasament
Rezultate
CSS LAPI Dej CS Ocna Mures
CSS Blaj CSS 6 Stei
LPS Bistrita CS Academia de volei Lazar Marius Zalau
CS Westar Arad CSS Dinicu Golescu Campulung Muscel
   
Se califică pentru faza finală, echipele clasate pe primele 2 locuri în fiecare dintre seriile semifinal.
 

FAZA I-a

Ordinea de desfasurare a turneelor este data de pozitia din grupa.
Ordinea meciurilor se va desfasura conform tabelei Berger, echipele pastrandu-si pozitia de pe site-ul FRVolei.
     
Seria A (6001-6024) Seria B (6025-6048) Seria C (6049-6078)
Clasament
Rezultate
Clasament
Rezultate
Clasament
Rezultate
1. CSS Nicu Gane Falticeni 1. CSS Galati 1. CSM Bucuresti A
2. LPS Suceava 2. CS Arcada Galati 2. ACS Academia Volei Titanii Scoala 39
3. CSS Botosani 3. CSS Tulcea 3. CTF Mihai I Bucuresti
4. CSS Bacau   4. CS Kosmos CSS2 Bucuresti
     
Seria D (6079-6102) Seria E (6103-6126) Seria F (6127-6150)
Clasament
Rezultate
Clasament
Rezultate
Clasament
Rezultate
1. CSS Dinicu Golescu Campulung Muscel 1. CSM Campia Turzii 1. CSS6 Stei
2. CSS Buzau B 2. CS Ocna Mures 2. CSS Caransebes
3. CSS Buzau A 3. CSS Blaj 3. CS Westar Arad
4. CSM Bucuresti B 4. LPS Bistrita  
     
Seria G (6151-6174)    
Clasament
Rezultate
   
1. CSS LAPI Dej    
2. CSS Zalau    
3. ACS Academia Volei Marius Lazar    
     
     
     
Se califica pentru faza semifinala echipele clasate pe primele 2 locuri si cele mai bune 2 echipe de pe locul 3.

 

 

ARHIVA Campionatului National Divizia MINIVOLEI masculin

2015 / 2016

2014 / 2015

2013 / 2014

2012 / 2013

2011 / 2012

2010 / 2011

2009 / 2010