benner    
     
 
 
   Divizia MINIVOLEI FEMININ
 

FAZA a II-a

SEMIFINALA II (19 - 20.04.2019)

PRIMA ECHIPA ORGANIZEAZA TURNEUL
Seria I-a (4343-4348) Seria II-a (4349-4354)
Clasament
Rezultate
Clasament
Rezultate
CSS Târgoviște CSS Blaj
CSS Focșani CSS Bega Timișoara
CSS Bacău CSS Turda
CSM Ploiești CSS Târnăveni
   
Echipele clasate pe primul loc din fiecare serie semifinala II se califică la TURNEUL FINAL.
   

SEMIFINALA I (29 - 30.03.2019)

PRIMA ECHIPA ORGANIZEAZA TURNEUL  
Seria I-a (4307-4312) Seria II-a (4313-4318) Seria a III-a (4319-4324)
Clasament
Rezultate
Clasament
Rezultate
Clasament
Rezultate
ACS Kinder Suceava CSS Bacău CNNT Craiova
CSM Ploiești CSM B București CS Dinamo București
CSS Focșani CSS Botoșani CSS Bega Timișoara
CSS 2 București CSS Galați CS Dacia Mioveni 2012
     
Seria IV-a (4325-4330) Seria a V-a (4331-4336) Seria a VI-a (4337-4342)
Clasament
Rezultate
Clasament
Rezultate
Clasament
Rezultate
ACS Juvenil N.T. Brașov CSS Târgoviște ACS Super Volei 2017 Oradea
CSS Blaj CSS Alexandria CSS Turda
CSS Lugoj CSM A București CSS Târnăveni
LPS Cluj CS Medgidia CSM Power Volei Baia Mare
     
Echipele clasate pe primul loc din fiecare serie semifinala se califică direct la TURNEUL FINAL, iar locurile 2 și cele mai bune două echipe de pe locul 3 se califică pentru semifinala 2.
 

FAZA I-a

 
Ordinea de desfasurare a turneelor este data de pozitia din grupa.
Ordinea meciurilor se va desfasura conform tabelei Berger, echipele pastrandu-si pozitia de pe site-ul FRVolei.
       
Seria A (4001-4024) Seria B (4025-4048) Seria C (4049-4078) Seria D (4079-4108)
Clasament
Rezultate
Clasament
Rezultate
Clasament
Rezultate
Clasament
Rezultate
ACS HV Junior Iași CSS Bacău 1 ACS Sport Plus Brăila CSS 2 București
ACS Kinder Suceava CSS Bacău 2 CSM Ploiești CSM B București
CSS Botoșani ACS Sport Land Bacău CSM LPS Brăila CSS 5 București
  CSS Focșani CSS Buzău CTF Mihai I București
    CSS Galați CSO Voluntari 2005
       
Seria E (4109-4132) Seria F (4133-4156) Seria G (4157-4180) Seria H (4181-4204)
Clasament
Rezultate
Clasament
Rezultate
Clasament
Rezultate
Clasament
Rezultate
CS Medgidia CS Dacia Mioveni 2012 CNNT Craiova ACS Juvenil N.T. Brașov
AS Axiopolis Cernavodă ACS Extreme Pitești CSS Tîrgu Jiu ACS Kids Tâmpa Brașov
CS Dinamo București LPS Viitorul Pitești CS Volei Craiova CSS Târgoviște
  CSM A București CSS Alexandria CSS Sibiu
       
Seria I (4205-4234) Seria K (4235-4258) Seria L (4259-4282) Seria M (4283-4306)
Clasament
Rezultate
Clasament
Rezultate
Clasament
Rezultate
Clasament
Rezultate
CSS Bega Timișoara CS Ocna Mureș LPS Cluj CSM Power Volley Baia Mare
CSS Lugoj ACS Atomic Blaj ACS Speranța Jucu CSS 2 Baia Mare 1
CS Victoria Nădlac CSS Târnăveni CSS Turda CSS 2 Baia Mare 2
CSS Avram Iancu Ștei CSS Blaj CSS Tirgu Mureș ACS Super Volei 2017 Oradea
CS Șoimii Lipova      
       
Se califica pentru faza semifinala echipele clasate pe primele 2 locuri.
Campionatul începe în data de 26.10.2018

 

ARHIVA Campionatului National Divizia MINIVOLEI feminin

2017 / 2018

2016 / 2017

2015 / 2016

2014 / 2015

2013 / 2014

2012 / 2013

2011 / 2012

2010 / 2011

2009 / 2010