Locurile I - VI
Ora Joc Data Turul I Seturi 1 2 3 4 5
13.00
449 17.04.16 SCMU Craiova ACS Volei Municipal Zalau 3 : 1 23 : 25 25 : 19 25 : 19 25 : 22 :
A1: Nastase L. A2: Stoica B. Observator: Ioanovici M.
20.00
450 18.04.16 SCMU Craiova ACS Volei Municipal Zalau 3 : 1 25 : 18 25 : 17 24 : 26 25 : 20 :
A1: Stoica B. A2: Nastase L. Observator: Ioanovici M.
18.00 451 18.04.16 CS Arcada Galati CS Stiinta Explorari Baia Mare 3 : 1 18 : 25 25 : 20 25 : 23 25 : 18 :
A1: Mateizer A. A2: Lungu S. Observator: Apetrei A. 313
18.00 452 19.04.16 CS Arcada Galati CS Stiinta Explorari Baia Mare 3 : 0 25 : 14 25 : 21 25 : 21 : :
A1: Lungu S. A2: Mateizer A. Observator: Apetrei A. 314
18.00 453 16.04.16 CSM Bucuresti LMV Tricolorul Ploiesti 2 : 3 22 : 25 25 : 19 23 : 25 25 : 16 12 : 15
A1: Dimachi F. A2: Gradinaru G. Observator: Pausescu M.
18.00 454 17.04.16 CSM Bucuresti LMV Tricolorul Ploiesti 3 : 2 20 : 25 25 : 13 18 : 25 25 : 15 15 : 13
A1: Gradinaru G. A2: Dimachi F. Observator: Pausescu M.
Ora Joc Data Turul al II-lea Seturi 1 2 3 4 5
18.00
455 25.04.16 ACS Volei Municipal Zalau SCMU Craiova 3 : 2 25 : 22 19 : 25 14 : 25 25 : 16 15 : 6
A1: Soica B. A2: Pop T. Observator: Visan G.
19.30
456 26.04.16 ACS Volei Municipal Zalau SCMU Craiova 1 : 3 23 : 25 25 : 16 20 : 25 24 : 26 :
A1: Pop T. A2: Stoica B. Observator: Visan G.
17.00 457 23.04.16 CS Stiinta Explorari Baia Mare CS Arcada Galati 2 : 3 24 : 26 20 : 25 25 : 13 25 : 15 12 : 15
A1: Lungu S. A2: Mateizer A. Observator: Cotoanta A.
  458     : : : : : :
A1:   A2:   Observator:  
17.00 459 23.04.16 LMV Tricolorul Ploiesti CSM Bucuresti 3 : 1 24 : 26 25 : 22 25 : 22 31 : 29 :
A1: Arbunea T. A2: Coman M. Observator: Ioanvici M.
17.00 460 24.04.16 LMV Tricolorul Ploiesti CSM Bucuresti 3 : 2 25 : 14 28 : 26 22 : 25 19 : 25 15 : 9
A1: Coman M. A2: Arbunea T. Observator: Ioanovici M.
Ora Joc Data Turul al III-lea Seturi 1 2 3 4 5
  461     : : : : : :
A1:   A2:   Observator:  
  462     : : : : : :
A1:   A2:   Observator:  
  463 27.04.16     : : : : : :
A1:   A2:   Observator:  
                                                 
Locurile VII - VIII
Ora Joc Data Turul I Seturi 1 2 3 4 5
18.00 464 16.04.16 CS Unirea Dej AS Volei Club Caransebes 0 : 3 23 : 25 22 : 25 20 : 25 : :
A1: Olahut D. A2: Serei C. Observator: Marinescu T.
Se joaca la Caransebes
Ora Joc Data Turul al II-lea Seturi 1 2 3 4 5
18.00 465 17.04.16 AS Volei Club Caransebes CS Unirea Dej 3 : 0 27 : 25 25 : 16 25 : 19 : :
A1: Serei C. A2: Olahut D. Observator: Marinescu T.
Ora Joc Data Turul al III-lea Seturi 1 2 3 4 5
  466     : : : : : :
A1:   A2:   Observator: